Методи сучасної стоматології

В сучасній стоматології головне місце відводиться естетичній стоматології. Для розвитку цього напрямку вивчаються і розробляються новітні, безболісні методи утворення гарної, білосніжної та симетричної посмішки.

Дбають про вигляд своїх зубів не лише видатні люди, актори та знаменитості. До стоматологів звертаються і «звичайні» громадяни. В наш час наявність гарної посмішки свідчить про статус людини та її імідж. Тому естетична стоматологія популярніша з кожним роком.

Цілі, які можна досягти

Змінити розміри та форму зубів;

Прибрати великі щілини між зубами;

Відновити пошкоджені ділянки зубів;

Зробити пломби невидимими;

Відновити природний блиск та колір зубів, втрачені в наслідок карієсу, паління, зловживання кавою, та іншими напоями.

В галузі естетичної стоматології використовують сучасні методи, матеріали, обладнання, щоб зімітувати волокна «справжнього» зуба. Співпадати мають особливості окремого зуба, колір, прозорість та інше. Мета — прибрати вроджені, або набуті недоліки через сучасні послуги.

Відбілювання

Ця процедура надзвичайно популярна. Нові методи та обладнання роблять відбілювання абсолютно безболісним. Крім відсутності дискомфорту, варто виділити те, що завдяки сучасним методами залишається неушкодженою зубна емаль. Самим важливим винаходом у цій сфері являється зум-технологія.

Встановлення вінірів

Це спеціальні накладки, за допомогою яких можна прибрати наступні дефекти: стирання зубів, відкол частинки, старі кольорові пломби, зміна кольору зубів. Для встановлення вініру, фахівець злегка точить зуб, але залишає його основу. Сучасні накладки, наприклад керамічні, виглядають природно та непомітно, а також зберігають колір багато років.

Художнє відновлення

Метод також називають реставрацією. Вона базується на застосуванні спеціальних сітловідбивальних матеріалів, які гарно справляються з мінімальними вадами всього за один візит до стоматолога.

Стоматологія Оланко

Методи описані вище, а також інші сучасні процедури успішно застосовуються в авторському стоматологічному центрі Оланко. Він розташований у місті Бровари. Був заснований в 1998 році групою стоматологів Коваленко. В київській області центр посідає одне з найвищих місць.

Завдяки постійній практиці вдалось визначити, яка техніка потрібна для ефективного і вдалого лікування.

Тож за гарною посмішкою можна сміливо їхати до стоматології Оланко.

 

Метки:

загрузка...
 
 
 

Нет комментариев

 

Хотите быть первым? Оставьте Ваше мнение!

 

Написать комментарий