Як обрати меблі для маленької кухні?

Доволі часто перед власниками невеличкої, малогабаритної кухні постають питання: «Як зробити її затишною і зручною?», «Як оптимально використати весь її простір?».
Особливості вибору гарнітуру для невеличкої кухні

Підібрати інтер’єр для кухні маленької площі складно. Не кожен меблевий гарнітур можна зручно розташувати у маленькому приміщені. Обираючи меблі для кухні невеликих розмірів, слід дотримуватись деяких порад фахівців з дизайну:

Основним критерієм вибору повинні бути функціональність та мінімалізм. Не треба використовувати багато предметів гарнітуру маленького розміру. Це робить приміщення занадто заставленим та викликає відчуття тісноти. Краще обрати декілька великих предметів.

Слід віддати перевагу високим, вузьким стелажам і пеналам, а також настінним шафам. З їх допомогою можна більш раціонально використати висоту приміщення.

Добре заощадити вільний простір можна завдяки використанню вгнутих фасадів та кутових шаф.

Гарнітур світлого кольору на маленькій кухні буде виглядати краще. А від меблів темних кольорів та виготовлених з натурального дерева слід відмовитись, вони зроблять кухню похмурою.

Сучасні висувні та підйомні механізми допомагають суттєво заощадити простір при відкриванні шаф та шухлядок.

Вибирати треба меблі, які містять дзеркальні та скляними фрагменти, з гладкими (без великих візерунків) фасадами. При правильному освітлені вони візуально збільшують простір.2

Меблі-трансформери для кухні

Ще одним варіантом вирішення проблеми з браком вільного простору на кухні є меблеві трансформери. Їх мета – раціональне використання приміщення за рахунок тих предметів, якими людина не користується постійно. Меблі для кухні, які легко трансформуються – дуже практично і зручно.

Кухні-трансформери можуть бути:

Модульні. В складеному стані вони займають небагато місця і мають вигляд маленького кухонного куточка. Але якщо її розкласти, власник отримає повноцінну кухню.

Розкладні. Частіше це відкидні, висувні або складні обідні столи та місця для сидіння.

Простір невеличкої кухні завжди можна скоригувати за допомогою правильно підібраних сучасних меблів. Варто їх обирати таким чином, щоб кухня виглядала не тільки красиво, а й користування нею було комфортним і приносило задоволення.

Метки:

загрузка...
 
 
 

Нет комментариев

 

Хотите быть первым? Оставьте Ваше мнение!

 

Написать комментарий